Fiove Artisanal | El Yapımı Porselen Kupa ve Sofra Setleri
Web Sitemize Özel Kargo Gönderimi Ücretsiz ! 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde %20 İndirim!

12.07.2021

FİOVE İLE EL YAPIMI PORSELEN ÜRÜNLERİnsanoğlu binlerce yıllık bir süreçte edindiği zihinsel ve bedensel deneyime sahip olmasına, yeteneklerinin, iş verimliliğinin artmasına rağmen bir yandan da git gide yaratıcılığından uzaklaşmaktadır. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çalışanlar seri üretimde makinenin bir parçası haline gelmişlerdir. Artık üretilen her bir parça ürün için harcanan canlı emek miktarı azalmakta, değerleri düşerek sıradanlaşmaktadır.

Bu durum bir yandan üreticilerin zihinsel ve bedensel yeteneklerini yok ederken diğer yandan da doğanın tahrip edilmesine, doğal kaynakların yok olmasına neden olmaktadır. Oysa el yapımı porselen ürünlerin üretim aşamasında zanaatkârlar tüm yaratıcılıklarını ürüne aktarırken emekleriyle de ürünün değerini arttırmaktadırlar. El yapımı ürünler benzersiz ve sıra dışıdırlar. Porselen ürünlerimizde her bir ürünün üretim aşamasında makinenin değil emeğin izi vardır. İnsan sağlığının yanında kaliteli ürünler kullanıldığından bu ürünler her yanıyla doğa dostudur.

Seri üretimin hızla değişen trendlerine, ürünü değersizleştiren çalışma koşullarına karşı porselen ürünlerinde el yapımı üretimi destekliyoruz. Üretenlerin emeklerini ve yaratıcılıklarını doğrudan aktardığı ürünlerin değerini bilerek yolumuza devam ediyoruz.