Fiove Artisanal | El Yapımı Porselen Kupa ve Sofra Setleri
Web Sitemize Özel Kargo Gönderimi Ücretsiz ! 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde %20 İndirim!

Teslimat ve Kargo

Stokt olmayan siparişler size özel olarak üretileceği için ortalama 15 iş günü içinde teslim edilir.

Satın alma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir.

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra lütfen kargo yetkilisi ile açıp, kontrol ediniz.

Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden ‘hasar tespit tutanağı’ hazırlamasını talep ediniz. Kargo görevlisinin hazırlayacağı tutanak ile birlikte hasarlı ürünü tarafımıza kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilir, ürününüzün değişimini ya da iadesini isteyebilirsiniz. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler elimize ulaştıktan sonra, satın almış olduğunuz ürünle ilgili izlenecek yol, tarafımızdan bildirilecektir.

Kargo tutanağı olmayan kırık ya da hasarlı ürünün iadesi ya da değişimi talep edilemez.

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.