Türk Kahve Fincanı - Sarı | Türk Kahvesi Fincanları | KAHVE - ÇAY | Fiove Artisanal | El Yapımı Porselen Kupa ve Sofra Setleri
Web Sitemize Özel Kargo Gönderimi Ücretsiz ! 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde %20 İndirim!
Stok Kodu:  FVTK-04

Türk Kahve Fincanı - Sarı

200,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Fiove atölyesinde yüksek kalite Alman çamurundan üretilmiş el yapımı porselen kupalar, sanatın özgün renkleriyle birleşerek kahve severlerle buluştu. Porselen kupa ürünlerimizin üretiminde kullandığımız tüm boya ve sır malzemeleri, insan sağlığına zararsız doğal malzemelerdir. Üretimlerimizde pürüzsüz bir porselen yüzeyi için makinelerle değil, usta zanaatkârlar ile birlikte sanata değer katabilmek adına her geçen gün daha fazla emek harcıyoruz. Özel olarak geliştirdiğimiz hazırlama, kalıba dökme ve pişirme yöntemlerimizle pütürsüz ve pürüzsüz porselen yüzeylere dokunurken içeçeciğinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Umuyoruz ki el yapımı porselen kupalar serimizi beğenirsiniz. Bu yaz içeceklerinizi, Türkiye’nin en kaliteli el yapımı porselen kupa üreticisi Fiove l’Artisanal aracılığıyla yudumlayın !

MALZEME: Beyaz İnce Porselen
RENK: Sarı
ÖLÇÜ: 5.3x6cm / Tabak:11x1cm
KULLANIM DETAYI: Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir
ÜRÜN DETAYI: İçi Parlak Dışı Mat Porselen

Bilgilendirme: El yapımı Porselen ürünlerin yüksek derecede fırınlanması nedeniyle oluşan ufak deformasyonlar ürünün doğası gereğidir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor